Liga dod:s

Server

CZ PUBLIC SERVER
88.86.110.25.27013

ANKETA

Jaké další mapy by ste chtěli v lize?

Stug (1095)
 

Lennon (1502)
 

Salerno (1052)
 

Solitude (1017)
 

Santos (1046)
 

Harrington (996)
 

Žádné nechci (1025)
 

Coire_rc3 (995)
 

Podpořte nás

TOP LIST

TOPlist

Novinky

Nová strategie ligy

Už dlouho nás trápí malo klanů v DOD:S komunitě a proto jsme se s Herr Milanem rorhodli něco dělat. Jako první krok jsme vytvořili sekci ,,HLEDÁM KLAN,, kde budou evidováni hráči bez klanu. Druhým krokem je mediální podpora jediného public serveru v ČR. Tak podpořte komunitu a pojďme se všichni scházet na Českém serveru. Dále Herr Milan...ZAKLÁDEJTE DOD:S KLANY !

První ročník České DOD:S ligy máme skoro úspěšně za sebou a čeká nás ročník druhý, ještě lepší, s novými mapami na velkém herním portálu … Bohužel, podzim nepřežily tři klany: SGS, Undead Copany a Pentagram. V současnosti je v ČR aktivních 7 klanů, což na pořádání ligy stačí, ale mnohem zábavnější by bylo, kdyby klanů bylo víc, proto vyzýváme všechny volné DOD:S hráče i ty, kteří jsou v příliš početných klanech a moc si nezahrajou: Zakládejte nové DOD:S klany! Se vším vám pomůžeme, zapůjčíme herní servery, Ventrilo nebo Team Speak servery, poradíme co bude třeba. O soupeře pro zápasy s vaším klanem je díky české lize postaráno…. Věřte, že hraní klanových zápasů je mnohem zábavnější než pařba na publicu.

Všichni, kdo by jste měli zájem založit nový klan, pište se do sekce ,,HLEDÁM KLAN,,. Jak tu bude aspoň 6 hráčů tak kdo se na to cítí, nechť se prohlásí za Clan Leadera a kontaktuje adminy En100 a nebo Herr_Milana a my vám dáme další informace.

by Herr Milan a En100
Žádné komentáře